Про компанію

Компанія ТОВ «ЕНЕРГОПРОМСЕРВІС» створена в 1996 році.

Колектив компанії – висококваліфіковані фахівці в області інженерії, проектування та будівництва, тому компанія ТОВ «Енергопромсервіс» працює як єдиний, збалансований механізм, здатний виконувати завдання в будь-якій точці Україні.

Організаційна структура компанії ТОВ «ЕНЕРГОПРОМСЕРВІС»:

Відділ договірних взаємовідносин – здійснює перевірку статутних та дозвільних документів на відповідність вимогам чинного законодавства України. Готує матеріали для проектування (технічні умови, узгодження проекту, рішення щодо проекту) та оформлення Договору на приєднання, здачі електроустановки в експлуатацію, Договору на користування електроенергією.

Відділ проектування електротехнічних систем та електропостачання – виконує проектування електропостачання об’єктів будівництва та реконструкції, систем заземлення та блискавкозахисту, електричного освітлення, систем електропостачання технологічного обладнання, розробку проектів на монтаж і переобладнання трансформаторних і розподільних підстанцій (ТП, РП) до 35 кВ включно, розробку технічного завдання та проекту впровадження ЛУЗОД (АСКОЕ).

Виробничо-технічний відділ – відповідає за виконання електромонтажних, ремонтно-відновлювальних і пуско-налагоджувальних робіт. Зокрема, прокладка повітряних і кабельних ЛЕП 0,4-35 кВ, монтаж і ремонт комплектних трансформаторних підстанцій (КТП), будівництво, ремонт і переобладнання ТП, РП, монтаж систем заземлення та блискавкозахисту, установка і налагодження ЛУЗОД (АСКОЕ), монтаж внутрішніх електричних силових мереж, електричного освітлення, технологічного обладнання і вузлів обліку електроенергії, виготовлення і монтаж індивідуального щитового обладнання типу ВРУ, ГРЩ, АВР, УКРМ, ПУ, СК.

Відділ постачання і продажів – забезпечує обладнанням і матеріалами об’єкти будівництва.

Електротехнічна лабораторія – технічне обстеження та експертиза об’єктів електропостачання, проведення вимірювань та випробувань електрообладнання, повітряних і кабельних ЛЕП 0,4-10кВ, мереж внутрішнього електропостачання та освітлення, систем заземлення та блискавкозахисту.